Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

Ondřej Bartošek je v české reprezentaci!

Ondřej Bartošek je v české reprezentaci!

Ani v zimě Ondra nezahálel a zúčastnil se třech halových atletických závodů.

Halovou sezónu zahájil 16.1. na krajských přeborech jednotlivců v hale Moravskoslezského kraje. Zde běhal se zdravými atlety a podařil se mu zaběhnout nový český rekord na 60 m a t o v čase 09.58 s.

15.2. se konal další závod -  Youth Ostrava Indoor a vložené závody. I tady zaběhl Ondra výborně a po patnácti letech vytvořil druhý český rekord ve své kategorii tělesně postižených sportovců o 11 sekund a 53 setin sekundy. 150 m zaběhl v čase 24.24 s.

Posledního halového závodu se zúčastnil 13.3. Bylo to halové mistrovství ČR v paraatletice v Ostravě. Také tento závod pro něj dopadl skvěle a Ondra se stal Mistrem České republiky. V šedesátce obsadil první místo a překonal český rekord. V závodě na 200 m obsadil třetí místo a v závodě na 400 m to bylo druhé místo.

Další závody CROATIA OPEN , Grand Prix Paris, Czech Open už Ondra poběží za českou reprezentaci do které se dostal a tak docílil svého vysněného cíle.

A já mu za redakci zpravodaje k těmto úspěchům srdečně blahopřeji a přeji aby se mu i nadále tak dařilo a plnil si tak své další sny.

Zpracovala Adéla Opletalová

Fotogalerie