Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

Poznávejme Valašsko s medvědem Jurou!

Poznávejme Valašsko s medvědem Jurou!

Zpestřete si léto 2022 opět regionální hrou Poznáváme Valašsko, kterou pořádá Destinační společnost Valašsko. Po zajímavých místech, která třeba ještě neznáte, vás provede medvěd Jura. Na Valašsku vybral znovu dvacet míst, kde uložil razítka, a tipy na výlety v okolí.

Jak se zapojit?

Do hry se můžete zapojit od 1. června do 30. září. Hrací brožurky, které na zadní straně obsahují hrací plánek, kam budete otiskovat razítka, si můžete za 25 korun zakoupit ve vybraných Turistických informačních centrech na Valašsku. Jejich seznam naleznete níže. K prodeji také na OÚ a v Kempu pod Pustevnami.

Do hracího plánku na konci brožury otisknete medvědí tlapku s patřičným číslem navštíveného místa. Hrací plánek s otisky všech 20 razítek předložíte v některém z informačních center uvedených na zadní straně brožury, kde odevzdáte vyplněný slosovatelný ústřižek. Tímto se dostanete do slosování o ceny uvedené na následující straně.

Kde najdete razítka?

Všechna razítka jsou umístěna venku, žádné razítko tak nepodléhá otevírací době a získání razítek není podmíněné zaplacením vstupu. Razítka najdete v bezprostřední blízkosti daného místa. K razítku vás zavedou GPS souřadnice, které si můžete naskenovat pomocí QR kódu. U každého místa je popis, kde máte razítko hledat. Po otištění razítka do herního plánu vraťte, prosím, razítko na jeho původní místo v obalu.

Pokud budete mít problém s nalezením razítka, napište nám, prosím, na e-mail: regionalnihra@gmail.com

Jak proběhne slosování?

Z odevzdaných správně vyplněných ústřižků vylosujeme výherce. Tito výherci budou pozváni e-mailem k převzetí ceny do Horní Lidče.

Kdy a kde dojde k předání cen?

Předání cen proběhne na setkání účastníků hry Poznáváme Valašsko v sobotu 22. října 2022 v 15 hodin v nově otevřeném „Trezoru přírody" v Horní Lidči. Vylosovaní účastníci budou vyzváni k převzetí cen e-mailem. Na ceny nevzniká právní nárok.

Hravé zpestření

U zastavení číslo 17. Andělíček u Jelenovské máte možnost zapojit se do slosování o superceny, které věnuje partner letní regionální hry Poznáváme Valašsko s medvědem Jurou MP Krásno z Valašského Meziříčí. 

V areálu Jelenovské, u jedné z chat (Karpathia), má medvěd Jura svoji dřevěnou sochu – vyfoťte se u ní a obrázek se jménem pošlete na adresu regionalnihra@gmail.com a dostanete se do slosování o superceny.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zašlete mám fotografie z vašeho putování s medvědem Jurou a sbíráním jeho tlapek. Dejte nám vědět, jak se vám letní hra líbí a kde jste si to nejvíce oblíbili. Budeme rádi za všechny vaše zprávy a fotografie.

Užijte si léto na Valašsku s regionální hrou Poznáváme Valašsko s medvědem Jurou!!!

Fotogalerie