Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

Nové webové stránky obce

Před sebou máte nové webové stránky obce Prostřední Bečva.

Milí návštěvníci

 
Vítejte na nových webových stránkách obce Prostřední Bečva. Při jejich přípravě jsme se snažili zapomenout na všechny stávající webové stránky měst a obcí v naší zemi se snahou vymyslet intuitivní a originální vzhled.

První, co Vás možná napadne při pohledu na úvodní stránku, je nesourodost a amatérismus zobrazených fotografií. Chtěli jsme naše stránky udělat živé a takové, jací jsme my lidé. Nikdo z nás není dokonalý, takže ani fotky dokonalé nebudou. Fotky na úvodní straně jsou stahovány z Instagramu od lidí, kteří k nim připojí hashtag #prostrednibecva. Takže pokud chcete být i vy spolutvůrci našeho webu, stačí přidat na Instagram fotku s výše zmíněným hashtagem. Vždy, když na naše nové stránky zavítáte, budou prostě jiné.

Součástí úvodní stránky jsou také zprávy z ČR, ze světa a ze sportu, abyste na jednom místě měli více zdrojů informací. Pokud se Vám nechce neustále naše stránky kontrolovat a zjišťovat, co je nového, můžete si nastavit zasílání novinek na emailovou adresu.

I když jsme se snažili o maximální pečlivost při doplňování informací, může se stát, že někde narazíte na chybu. V tomto případě budeme rádi, když nám dáte vědět, abychom veškeré nesrovnalosti vyřešili.

 

Ing. Radim Gálik

starosta