Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

V Kněhyních znovu otevíráme Kemp pod Pustevnami

Znovu otevřený kemp dříve známy pod názvem Camp Kněhyně se nachází  na břehu řeky Kněhyňky s křišťálově čistou a osvěžující vodou, která dává svou zvukovou kulisou příslib klidné a pohodové dovolené. Nedaleko se potom vlévá do řeky Bečvy. Jak také jinak, když kemp se právě na Prostřední Bečvě nachází. Toto místo je svou polohou 10 km od Rožnova pod Radhoštěm dost klidné pro odpočinek, ale také dost blízko pro veškeré vyžití, které tento malebný kraj nabízí. Areál je na kraji lesa mimo veřejné komunikace, což vytváří ideální prostor pro volnou zábavu a hry dětí venku. Poloha je vhodná pro turistiku i návštěvu okolních památek, v zimě lyžovaní běžecké i sjezdové.Areálje vhodný i pro hromadné akce a ubytování. Součástí areálu je budova s kuchyňkou, společenskou místností, sociálním zařízením, sprchami s teplou vodou, WC a úschovnou kol. Samozřejmostí je také dětské hřiště. V sezoně od června do září je v provozu také  bufet se zahrádkou, kde je možné nakoupit pečivo, základní potraviny a drogerii. V celém areálu je dostupná síť WI-FI.

Ubytovat se zde je možno ve čtrnácti 4 lůžkových chatkách, stanech, karavanech a 2,3,a 4 lůžkových pokojích.

Chatka 4 lůžková - prodělaly rekonstrukci, jsou vybaveny novým zařízením a vlastní lednicí.
Vlastní stan – pro pohodlí nocujících jsme zajistili novým vyrovnaným a měkoučkým trávníkem.
Karavan nebo obytné auto -  pro vlastní bydlení na kolech máme připravenou zpevněnou plochu pro  snadné a pohodlné parkování.
Pokoj – jde o jednoduše a nově vybavené 2,3 a 4 lůžkové pokoje v hlavní budově se společným sociálním zařízením.

Součástí areálu je budova s kuchyňkou, společenskou místností, sociálním zařízením, sprchami s teplou vodou,WC a úschovnou kol. V celém areálu je dostupná síť WI-FI.

Více o nabídce kempu včetně ceníku najdete zde. Doporučujeme si pobyt v chatkách rezervovat již dnes!