Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

Regionální hra poznáváme Valašsko

Jak se zapojit?
Na Valašsku jsem umístil 20 razítek. Nasbírejte minimálně 10 a hrajte o zajímavé ceny.
Vyzvedněte si herní brožurku v jakémkoliv Turistickém informačním centru na Valašsku.
Nebo si stáhněte herní plánek z webových stránek www.poznavamevalassko.cz.

 

Poznávejte Valašsko a vyhrajte skvělé ceny

 

Už máte plány na léto? Zpestřete si rodinné dobrodružství regionální hrou Poznáváme Valašsko. Tuto aktivitu pořádá Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko v rámci činnosti Destinační společnosti Valašsko.

Regionální hra může být zábavou jak pro děti, tak i dospělé. Možná vás zavede na místa, která na Valašsku ještě neznáte. Hra potrvá od 30. června do 30. září letošního roku a můžete se do ní zapojit dvojím způsobem. Pokud jste milovníci tiskovin a chcete si uchovat vzpomínky na putování, vyzvedněte si hrací brožurku v jakémkoliv Turistickém informačním centru na Valašsku. Brožurka obsahuje nejen herní plánek, ale také poskytne skvělé tipy, co na Valašsku vidět a zažít. Do hry se můžete zapojit i přímým stáhnutím herního plánku z webových stránek www.poznavamevalssko.cz.

Získali jste herní plánek nebo brožuru? Jste připraveni! Na Valašsku je uloženo dvacet razítek. Pokud nasbíráte minimálně deset z nich, jste zařazeni do hlavního slosování. Vyhrajte víkendový pobyt, vstupy do kina, dřevěnou stavebnici a mnoho dalších zajímavých cen. Ať už jsou vaše plány na letní putování jakékoliv, přejeme vám plno kouzelných chvil a zážitků.