Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

ZPRÁVY Z KNIHOVNY

Milí čtenáři, píši v polovině října a v tuto chvíli je vaše knihovna stále otevřená, každý čtvrtek od 11.00 do 16.00 hodin. Všechny případné změny najdete na webu knihovny nebo facebooku obce.

BESEDY

Plánované besedy jsou zrušeny vzhledem ke krizovým opatřením vlády ČR. Nové termíny naplánujeme, jen co nám to situace dovolí.

DONÁŠKOVÁ SLUŽBA

Pro ty z vás, kterým aktuální stav neumožňuje návštěvu knihovny, znovu připomínám možnost objednání donáškové služby (mobil 603 92 33 83). Stačí zatelefonovat a domluvit jaké a kolik knih potřebujete přinést až domů. Vybrat si můžete v online katalogu.

DOTAZNÍK

Aby mohla veřejná knihovna poskytovat služby, které uspokojí potřeby celé komunity, musí zjišťovat rozsah těchto potřeb. Svou spokojenost či nespokojenost se službami vaší knihovny můžete prokázat při vyplnění dotazníku, který jsme umístili na našich webových stránkách. Pořád máme co zlepšovat, jenom musíme vědět co. Dotazník k vyplnění, tištěný je k dispozici knihovně.
Cílem ankety je zjistit, do jaké míry jsou uživatelé spokojeni se službami své knihovny a získat podněty od občanů ke zlepšení služeb knihovny. Prosím, udělejte si chvilku času na jeho vyplnění.

Marcela Slížková, knihovnice