Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

Obecní slavnosti 2021

Datum konání: 19. 06. 2021
Čas konání: 14.00

Program

14.00     Zahájení, vystoupení ZŠ a MŠ Prostřední Bečva
15.00     Beskydský orchestr
16.45     Včelí medvídci zpívají (Divadlo Věž)
18.00     Trial show
19.30     Michal Horák
21.30     Mňága a žďorp
23.15     Dr. Zeppelin a Radim Nowak
Uvedené časy se mohou měnit.

Účinkující

Mňága a Žďorp

Tuhle partu z Valmezu (a vlastně taky trochu z Bečvy) netřeba představovat.

web | facebook | youtube

Dr. Zeppellin & Radim Nowak

Dr. Zeppellin se saxofonistou Radimem Novákem a další muzikanty to na závěr pořádně rozjedou! Těšte se energickou show! Na svých stránkách slibují: „Ať hrajeme pro deset, sto nebo tisíc lidí; v restauraci, kavárně, v klubu nebo na festivalovém pódiu, vždy si to maximálně užíváme. Bezprostřední interakce s publikem, flexibilní žánrový rozptyl a promyšlená dramaturgie ve spojení s živými nástroji vytváří  pokaždé unikátní neopakovatelný zážitek."

web | saxofonista Radim Nowak | web | facebook | youtube

Michal Horák

Písničkář a šoumen hrající na kytaru i klavír vystoupí v doprovodu houslisty Adama Černíka. Michal Horák spolupracoval s Pokáčem, Chinaski nebo Tomášem Klusem. Proslavil se hitem Hej teto!

web | facebook | youtube

Beskydský orchestr

Beskydský orchestr (dříve Junior Beskydská muzika) z Rožnova pod Radhoštěm je dechový orchestr navazující na dlouhou tradici Beskydské muziky z Rožnova a okolí. (většinou z Bečev teda)
V současné době má orchestr přes 40 stálých členů ve věkovém rozmezí 13 - 36 let. Orchestr již více jak 10 let funguje pod taktovkou Zdeňka Valy, učitele ZUŠ Rožnov pod Radhoštěm, kde mimo jiné každoročně hrává na adventních koncertech případně na jiných akcích pořádaných například Valašským muzeem v přírodě.
Samotný repertoár orchestru je velice široký, od Mozarta přes celosvětovou tvorbu až k moderním filmovým melodiím z filmů jako byl Rocky nebo Piráti z Karibiku.

Orchestr má za sebou celou řadu vystoupení v zahraničí, mezi mnohými například v Polsku, Německu, na Slovensku či ve Francii na mezinárodním hudebním festivalu v Belfortu. (zdroj: FB profil orchestru)

web | facebook

Trial show

Profesionální trial a MTB exhibice dvou špičkových jezdců, kteří své umění předvedou na mobilním trial parku.
Z webu: Tým bikerů, cyklistů, motocyklistů, jednokolkařů, ale hlavně profesionálních Trialistů, kteří na kole zvládnou víc, než kdokoliv jiný. Říkají nám kouzelníci na dvou kolech, mistři řidítek, nebo králové techniky. Nás ale prostě jen baví jezdit přes překážky. Kromě hromady trénování a závodění se věnujeme exhibičním ukázkám Trialového sportu (cyklotrialu), v jakékoliv jeho podobě. Občas přibereme jednokolky, občas moto trialisty. K dispozici máme jak týmová exhibiční vozidla, která jsou zároveň mobilní překážkou pro venkovní show, tak i sestavy speciálně navržených skládacích překážek, které se dají využít v jakémkoliv prostoru od malých klubů, po velké sportovní haly.

web | facebook | youtube

Divadlo Věž

Včelí medvídci zpívají - divadelní představení pro děti.
Bráškové Brumda s Čmeldou se probudí po dlouhém, zimním spánku a protože zrovna nemají co na práci, začnou společně vzpomínat, co všechno už společně prožili. Nejvíce ze všeho se ale mají do zpěvu a tak zpívají a zpívají! Když poprvé spatří diváky v publiku, snaží se zjistit, co je to za podivný druh hmyzu. Kromě Roháčka, Kvapníka, Čmelinky a loupežníka Čmelobuba, se v našem příběhu objeví také neviditelný brouk Bubeníček a neviditelná čmeláčí tanečnice Medovinka. Pohádka trvá necelou hodinu a jako jediná se dá libovolně zkrátit. (zdroj: web divadla)
web

ZŠ a MŠ Prostřední Bečva

Akce se uskuteční, pokud to epidemická situace umožní. Vstup zdarma a za dodržení aktuálních hygienických požadavku. Před akcí vše zveřejníme. Sledujte náš web a facebook.

Fotogalerie