Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

Valašský letňák - Prezidentka

Valašský letňák - Prezidentka
Datum konání: 29. 7. 2022
Čas konání: 21:00
Místo konání: Sokolovna
Vstupné: dobrovolné

!!! Z důvodu nepříznivé předpovědi počasí ⛈ bude dnešní promítání letního kina probíhat ve vnitřním sále Sokolovny 🎬 !!!!

Valašský letňák na Prostřední Bečvě u Sokolovny.

Kateřina Čechová (Anna Geislerová), historicky první česká prezidentka, má za sebou rok v úřadu. Je zahlcená prací: její program je každý den nabitý k prasknutí. Občas by si chtěla v klidu odpočinout bez pozornosti celé republiky. Jednoho dne se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v dokonalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Plán jí vyjde dokonale. Kateřině se noční dobrodružství inkognito v podhradí mezi lidmi zalíbí. Seznamuje se se sochařem Petrem (Ondřej Vetchý), kvůli kterému se do města vydává každou noc. Petr nemá ani ponětí, kdo okouzlující žena, do které se zamiloval, ve skutečnosti je. Situace se však brzo vymkne kontrole a prezidentčiny noční výlety se provalí. Kateřina se musí snažit, aby si vybojovala právo na lásku, která jí náleží stejně, jako kterémukoliv jinému člověku na světě.

Mobilní kino "Valašský letňák" je pořízeno Sdružením Mikroregion Rožnovsko díky spolufinancování ze zdrojů EU - Fondu malých projektů, a to v rámci přeshraničního projektu "Festival česko-slovenského filmu pod širým nebem".

Trailer: https://www.csfd.cz/film/1132029-prezidentka/videa/

Fotogalerie