Informace: +420 571 643 229 | online podatelna | online dotaz

Rohlik.cz rozváží i na Prostřední Bečvu

Rohlik.cz rozváží i na Prostřední Bečvu

Rohlik.cz  je český internetový obchod s potravinami, který začal rozvážet nákupy i na Prostřední Bečvu, včetně Bacova a Kněhyň. Díky tomu si mohou naši obyvatelé jednoduše a rychle nakoupit online.

Nabízí také různá zvýhodnění : například klub ROHLÍČEK pro rodiny s dětmi do 12 let, nebo klub ROHLÍK BEZ BARIÉR pro seniory, či držitele průkazu ZTP. Pro seniory, kteří nemají internet nabízí možnost telefonických objednávek.


https://www.rohlik.cz/vitejte

  • Na Rohlíku najdete velice široký sortiment. Odlišujeme se velkou nabídkou převážně lokálních farmářských produktů (ovoce, zeleniny, mléčných výrobků i masa) za cenu nefarmářských, nabízíme ale i supermarketový sortiment, potřeby pro domácnost, kosmetiku, Benu lékárnu, či krmivo pro vaše mazlíčky. Věříme, že skvělé jídlo musí být maximálně čerstvé a kvalitní- ovoce, či zelenina od nás může být z pole, na vašem stole, již za 6 hodin, protože s farmáři spolupracujeme dlouhodobě a napřímo. Kvalitu zboží každý den pečlivě kontrolujeme a ručíme za teplotní řetězec až k vašim dveřím - zmrzlina, kterou si objednáte, opravdu dorazí jako zmrzlina :-)

  • Naši kurýři doručují v hodinových slotech. U větších nákupů je doprava vždy zdarma. Vše děláme s důrazem na ekologii, a udržitelnost. Jeden náš kurýr vozí až 13 nákupů, jezdíme na CNG či čistě na elektřinu. Objednávat si můžete i do vratných tašek. Sledujeme i nové trendy v udržitelném stravování, na Rohlíku naleznete nejširší Plant based sortiment ze všech supermarketů.

  • A pokud se stane, že s námi někdo nebude 100% spokojen a dostane příliš rovný banán, příliš červené jablko, tvrdé pečivo, nebo se zpozdíme? Potom máte naše slovo, že vám peníze za reklamované zboží okamžitě vrátíme, bez dohadování.

Fotogalerie